Kalendarz Rezerwacji

pełne wyposażenie 

domki są tak wyposażone, abyś czuł(a) się jak u siebie, a może i jeszcze lepiej.

TV & Wi-Fi

Internet jest stabilny i pozwala na zdalną pracę, czy naukę online, a serwisy streamingowe uprzyjemnią czas wolny.

parking

Z drogi asfaltowej (ul. Wiejskiej) zjedziesz bezpośrednio na specjalnie przygotowany przez nas teren. Dla każdego wystarczy miejsca.

wysoki standard

Najbardziej wymagający goście uznają, że nasze domki są „na najwyższym poziomie”

Komfortowe domki w sercu Rudaw Janowickich – Osada Krasne. 

Odkryj Urok Osady Krasne: Domek Jagoda i Domek Mieszko

Witaj w sercu Rudaw Janowickich, gdzie cisza i spokój tworzą idealne warunki do wypoczynku blisko natury. Osada Krasne w Bukowcu oferuje dwa wyjątkowe domki: Domek Jagoda i Domek Mieszko, zaprojektowane z myślą o komforcie do 6 osób. Każdy z nich gwarantuje niezapomniane chwile relaksu, choć każdy ma swoją unikalną cechę – Domek Mieszko oferuje dodatkowo pralkę, zapewniając jeszcze więcej wygody podczas dłuższego pobytu.

Udogodnienia Dostępne w Osadzie:

  • Komfortowe Zakwaterowanie: Każdy domek jest w pełni wyposażony, zapewniając wszystko, co potrzebne do samodzielnego pobytu.
  • Przyjazność Zwierzętom: Twój czworonożny przyjaciel jest mile widziany, pod warunkiem zaakceptowania naszego regulaminu.
  • Lokalizacja w Parku Krajobrazowym: Bezpośredni dostęp do malowniczych krajobrazów Rudaw Janowickich, idealny punkt startowy do wędrówek i odkrywania okolicy.
  • Interaktywny Przewodnik: Skorzystaj z naszego przewodnika, aby odkryć najlepsze atrakcje turystyczne w pobliżu. (już niebawem)
  • Zwierzęta Wiejskie: Spotkaj nasze konie, kucyki, kozy i koty – doskonałe towarzystwo dla miłośników natury.
  • Szybki światłowodowy Internet: Dla tych, którzy nawet na wypoczynku potrzebują być online.

Rezerwacja:

Odwiedź naszą stronę internetową, aby sprawdzić dostępność i ceny dla Domku Jagoda i Domku Mieszko. Prosty i intuicyjny system rezerwacji online pozwoli Ci szybko zarezerwować swój wymarzony pobyt w Osadzie Krasne.

Opinie:

Przekonaj się, co inni goście mówią o swoim pobycie w Osadzie Krasne, sprawdzając nasze opinie na Google. Osada Krasne Bukowiec

Dlaczego Osada Krasne?

Wybierając naszą osadę, zyskujesz nie tylko miejsce na odpoczynek w otoczeniu malowniczego Parku Krajobrazowego Rudaw Janowickich, ale także ciszę, spokój i bliskość natury, które są naszymi największymi atutami. Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca na wypoczynek z rodziną, przyjaciółmi, czy czworonożnym towarzyszem, Osada Krasne oferuje idealne warunki do regeneracji i cieszenia się każdą chwilą.

Zaplanuj już dziś swój pobyt w Osadzie Krasne i pozwól sobie na odrobinę luksusu w sercu natury.

Zapisz się na bezpłatny newsletter